XXI Obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije Križevci, 8.-10.11.2019.

AutorTZ Koprivničko-križevačka

XXI Obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko-križevačke županije Križevci, 8.-10.11.2019.

PROGRAM SAJMA 2019.

PETAK, 8.11.2019.

09:30   Prezentacija obrtničkih zanimanja – posjet učenika osnovnih škola (organizator: Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije)

Mjesto održavanja: Sportska dvorana O.Š. Ljudevita Modeca

11:00   SVEČANO OTVORENJE SAJMA

Mjesto održavanja: Sportska dvorana Gimnazije I. Z. Dijankovečkog Križevci

11:30   Izbor najstražarice Križevačke djevojačke straže

Mjesto održavanja: Sportska dvorana Gimnazije I. Z. Dijankovečkog Križevci

12:00   Zajednički obilazak sajma i izložbenih prostora

Mjesto održavanja: Sportska dvorana O.Š. Ljudevita Modeca

20:00   Martinje po Križevačkim štatutima

Mjesto održavanja: Restoran Vojarna

 

SUBOTA, 9.11.2019.

10:00   Organizirani posjet obrtnika iz drugih županija

Mjesto održavanja: Sportska dvorana O.Š. Ljudevita Modeca

10:00  Predavanje i kviz „Odvojimo otpad pravilno!“ (organizator: Komunalno poduzeće Križevci d.o.o.)

Mjesto održavanja: Sportska dvorana O.Š. Ljudevita Modeca

11:30  „Želim biti majstor“ – cjeloživotno obrazovanje, radionica za nezaposlene osobe (organizator: Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije)

Mjesto održavanja: Sportska dvorana O.Š. Ljudevita Modeca

12:00  Kreativne radionice – decoupage, transferna tehnika, 3d modeliranje… (organizator: Obrt Ember, vl. Marko Solar)

Mjesto održavanja: Sportska dvorana O.Š. Ljudevita Modeca

19:00   Revija frizura i modna revija (organizator: Udruženje obrtnika Križevci i Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije)

Mjesto održavanja: Sportska dvorana Gimnazije I. Z. Dijankovečkog

 

NEDJELJA, 10.11.2019.

9:00   7. državna izložba autohtonih hrvatskih pasmina peradi (organizator: Udruga uzgajivača hrvatskih pasmina peradi „Kukmica“ Križevci)

Mjesto održavanja: Sportska dvorana O.Š. Ljudevita Modeca

10:30   Panel rasprava „Strukovno obrazovanje – prilike i izazovi“

Mjesto održavanja: Sportska dvorana O.Š. Ljudevita Modeca

12:00  Kreativne radionice – decoupage, transferna tehnika, 3d modeliranje… (organizator: Obrt Ember, vl. Marko Solar)

Mjesto održavanja: Sportska dvorana O.Š. Ljudevita Modeca

15:00   IZBOR NAJATRAKTIVNIJEG IZLOŽBENOG PROSTORA

Mjesto održavanja: Sportska dvorana Gimnazije I. Z. Dijankovečkog

17:00  NAGRADNA IGRA KOMUNALNOG PODUZEĆA – svečano izvlačenje dobitnika

Mjesto održavanja: Sportska dvorana Gimnazije I. Z. Dijankovečkog

17:30   NAGRADNA IGRA SAJMA – svečano izvlačenje dobitnika

  1. Nagrada – Kuhinja „Cora“ s kućanskim aparatima sponzora Mima namještaj

Mjesto održavanja: Sportska dvorana Gimnazije I. Z. Dijankovečkog

18:00   ZATVARANJE SAJMA

Mjesto održavanja: Sportska dvorana Gimnazije I. Z. Dijankovečkog

Sve dane sajma planira se:

  • prezentacija obrtničkih zanimanja učenika strukovnih škola
  • međugradska i 28. međužupanijska izložba malih životinja –
  • 2. Specijalka autohtone hrvatske pasmine peradi „Križevačka kukmica“

O autoru

TZ Koprivničko-križevačka administrator